top of page
IMG_1226.HEIC

Poznaj nas

oraz nasze unikatowe i ponadczasowe wzornictwo oparte na ręcznej pracy naszych rzemieślników. We made it to rodzinna manufaktura kultywująca tradycyjne stolarstwo. Wysoka jakość, trwałość, bezpieczne i atestowane materiały w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem to gwarancja bezpieczeństwa i bezcenna radość z użytkowania którą możesz się dzielić przez pokolenia. 

15% zniżki

Kids

Unikatowość

Tell customers more about you. Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

This space is ideal for writing a detailed description of your business and the types of services that you provide. Talk about your team and your areas of expertise. 

Jakość

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości surowców pochodzących z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób. Do budowy używamy głównie dębu oraz płyty blockboard zbudowanej z litego drewna co sprawia, że wszystkie nasze produkty cechuje wielka odporność i trwałość.  

FSC_C009732_Promotional_Landscape_EN_edited.png
pralka-dla-dzieci-z-szufladka-drzwiami-zamkiem-biala-naturalne drewno-bezpieczna.jpg
DSC_1262.jpg

Ekologia

Dzięki wykorzystaniu drewna jako podstawowego budulca oraz stosowaniu wyłącznie bezpiecznych i atestowanych produktów w całym procesie produkcji zmniejszamy ślad węglowy ograniczając emisje CO2 do środowiska. 

Dodatkowo wszystkie nasze przesyłki pakowane są wyłącznie w opakowania z recyclingu.

recycle-logo.png
Recykling kartonu
pralka-dla-dzieci-z-szufladka-drzwiami-zamkiem-biala-naturalne drewno-bezpieczna.jpg

Realizacje

specjalne

 

Realizowaliśmy wiele indywidualnych projektów dla Placówek Oświaty, publicznych, prywatnych, w Polsce, jak rownież w wielu krajach Europy i Świata.

Masz pomysł i chciałbyś go zrealizować?
Napisz do nas. Chętnie pomożemy

IMG_6643.HEIC
2.png

i wielu więcej ...

- wysokiej jakości polskie meble rękodzieło - unikatowe i wyjątkowe meble drewniane - bezpieczne i solidne meble dziecięce na lata - meble na specjalne zamówienie - meble w kształcie domków z drewna

bottom of page